Ankaranın tüm ilçelerinden 2.el ev ofis büro eşyası alım ve satımı yapılır.
  • Email Destek hasanozturk5445@gmail.com
  • Telefon 0 532 501 54 45

Yazılar

İkinci el koltuk takımı alanlar

Ankara ikinci el koltuk takımı

Ankara 2. el eşya firmamızda yer alan birçok kategorinin yanı sıra pek rastlanmayan bir kategori de yer almaktadır. İkinci el koltuk takımı alanlar olarak bir ilke imza atmış bulunmaktayız. Kanepe, çekyat ve koltuk takımı alımlarımız büyük ilgi görmekte ve sizlerin elinde olan eski koltuk takımlarının yanı sıra kanepe çekyat alımlarına da talip olmaktayız.

Koltuk Takımları Nakit Alınır

Yüksek fiyat garantisi ve sınırsız ürün alımının garantisini vererek sizleri de satışlarınız için firmamıza davet ediyoruz. Telefon üzerinden iletişime geçebilir ve elinizde bulunan ürünleri bizimle paylaşabilirsiniz. İkinci el koltuk takımı alanlar olarak firmamız size en cazip teklifi sunacaktır. Değerlendirmeye alıp bize geri dönüş sağladığınızda ise alımlar gerçekleşmiş olur.

Bizden fiyat almadan elinizdeki çekyatlarınızı, kanepelerinizi elden çıkarmayın. Firmamız bu konuda herkesten daha tecrübeli ve hızlı hizmet vermektedir. İkinci El Kanepe Çekyat Alanlar aramalarınıza en iyi sonuç için bizi 0 532 501 54 45 arayın size anında fiyat verelim.

Bir yanıt yazın :

* Your email address will not be published.