Ankaranın tüm ilçelerinden 2.el ev ofis büro eşyası alım ve satımı yapılır.
  • Email Destek hasanozturk5445@gmail.com
  • Telefon 0 532 501 54 45

2.El Eşya Alım

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar

İkinci El Beyaz Eşya Alanlar Ankara 0 532 501 54 45

Buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri ve diğer beyaz eşyaların tamamında yüksek fiyat garantisi vererek alım gerçekleştiriyoruz. Beyaz eşya ticareti yapmıyor sadece elinizdeki ikinci el ürünleri satın alıyoruz. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak karşınıza çıkan firmamız ile kendinize özgü bir ekonomik kaynak yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ürünlerin görsellerini bize iletmek olacaktır. Ardından uzman personellerimiz tarafından size fiyat teklifimiz iletilecektir.

İkinci el sektöründe beyaz eşyaların alımı konusunda öne çıkmayı başaran firmamızda işlem yapmanız size avantajlar sağlayacaktır. Yüksek fiyat avantajı bunlardan en önemlisidir. İkinci el beyaz eşya alanlar firmamız sizlere fazlası ile yardımcı olmayı görev edinmiştir. Sadece eşya alıyor olmamız ve satış yapmama politikamız fiyatlara olumlu olarak yansımaktadır. Bunu asla göz ardı etmemelisiniz.

Beyaz eşyalarınızı satmak için hemen bizi 0 532 501 54 45 arayarak, Buzdolabı, çamaşır makinesi ya da bulaşık makinesi gibi ürünlerinizin enerji sınıfını, diğer özelliklerini belirtmeniz fiyat vermemizi kolaylaştıracaktır. Sizden istenen özellikleri eksiksiz olarak iletiyor olmanız işlemleri hızlandırmamız konusunda bizlere yardımcı olur. İkinci el beyaz eşya alanlar olarak bilinen firmamızın fiyat teklifi yapabilmesi adına bu bilgilere ihtiyacı vardır. İletişim numarasına Whatsapp üzerinden görselleri gönderebilir ve vereceğimiz fiyat teklifini değerlendirmeye alabilirsiniz. İkinci el beyaz eşyanın tek alım merkezinde görüşmek dileğiyle.

Ankara’nın ikinci el eşyacısı 0 532 501 54 45