Ankaranın tüm ilçelerinden 2.el ev ofis büro eşyası alım ve satımı yapılır.
  • Email Destek hasanozturk5445@gmail.com
  • Telefon 0 532 501 54 45

Yazılar

İkinci El Ev Eşyası Alanlar

Evlerde kullanılan ve eskidiği düşünülen tüm eşyaların alım merkezimizde değerlendirilmesi için bir adım atabilirsiniz. Bu adım ile birlikte eski eşyalarınızdan kolayca kurtulur ve beklemediğiniz değerlerde ödeme alabilirsiniz. İkinci el ev eşyası alanlar firmamız değerinde alımlar yaparak ödeme konusunda hızlı davranmaktadır. Tek yapılması gereken şeyin eşyaların durumu ve görsellerinin bize bildirilmesidir. Aklınıza takılan her şey için Telefon numaramızı 0 532 501 54 45 arayın.

Ev eşyaları arasında yer alan; beyaz eşyalar, elektronik eşyalar, halılar, koltuklar, mobilyalar, duş malzemeleri, fırın, kombi ve daha farklı onlarca eşya üzerine alım gerçekleştirmekteyiz. İkinci el ev eşyası alanlar araştırmalarında karşınıza çıkan firmamız size en yüksek fiyat teklifini yapacak olan firmadır. Çeşitli araştırmalardan geçirdikten sonra bizden de fiyat teklifi almanızda fayda görüyoruz. Getirdiğiniz tüm ev eşyalarınızı geri çevirmeden alımını yapmaktayız.

Evlerde kullanmakta olduğunuz özellikle beyaz eşyaların ve elektronik ürünlerin ömürleri kısa olmaktadır. Yenileri ile değiştirmek için ise fazlası ile bütçe gerekmektedir. İkinci el ev eşyası alanlar olarak firmamız size yeni eşylar için bir bütçe olanağı sunmaktadır. Bu kampanyayı ve fırsatı kaçırmamak adına sizleri firmamıza ev eşyası satışı gerçekleştirmeye davet ederken, işimizi severek yapmanın mutluluğu ile hepinizi selamlıyoruz. Aklınıza takılan her şey için Telefon numaramızı 0 532 501 54 45 arayın.

Bir cevap yazın :

* Your email address will not be published.